Bendradarbiavimo strategijos

Remiantis nuveikto darbo analize, mes išskyrėme dvi bazines bendradarbiavimo strategijas:

Pirmoji, "administracinė", kai teikiamos paslaugos  sprendžia tam tikrą klausimą, pavyzdžiui, veiklos buhalterinę apskaitą arba kompanijos korespondencijos administravimas. T.y. kai dvi šalys, turinčios savus tikslus, suvienija savo interesus  siekiant abipusės naudos. Principinis šios strategijos išskirtinumas yra tai, kad kiekvienas atsakingas už rezultatą tik savo tiesioginės kompetencijos rėmuose, o apdovanojimo už suteiktas paslaugas apimtis apskaičiuojama įvykdytų operacijų skaičiumi. Tokio bendradarbiavimo efektyvumas atvaizduojamas formulėje 1+1=2.

Antroji, "komandinė", kai teikiamos paslaugos jau sprendžia ne tam tikrą klausimą, o nustatytus tikslus. Tokiu atveju bendradarbiavimas tampa komandiniu darbu, kur visi siekia įvykdyti vienus tikslus, remiantis tarpusavio supratimu, abipuse pagarba ir abipusiu atsakingumu. Principinis šios strategijos išskirtinumas yra tai, kad dvi šalys funkcionaliai bendradarbiauja siekiant įvykdyti vieną rezultatą, neapsiribojant tik šios kompetencijos rėmais, o apdovanojimo už suteiktas paslaugas apimtis apskaičiuojama praleisto laiko, įskaitant reikalaujamą šiam darbui kvalifikaciją , reikalingo nustatytų tikslų pasiekimui kiekiu. Tokia paslauga yra brangesnė, bet ir tokio bendradarbiavimo efektyvumas jau atvaizduojams formulėje 1+1=3.

Paslaugų paketas 

Remiantis mūsų klientų norais ir tikslais, bei įvertinus verslo finansinės apskaitos principus buvo sukurtas "bazinis" paslaugų paketas ( "bazinis" - reiškia kaip pagrindas imama santykių forma, kuri identifikuoja darbo santykių charakterį (bendradarbiavimo strategijos), o galimos variacijos ir paslaugos apimtis veikia išrinktos santykių strategijos rėmuose).

Tokiu būdu paketai "Mini" ir "Standartas" orientuoti į tuos klientus, kurie nori išspręsti buhalterinės apskaitos klausimą arba kontroliuoti jau tam tikrą statistinę užduotį ( pasiektą, apribotą) pagal piniginių lėšų tam tikroje verslo sferoje apskaitą. Šie paslaugų paketai skirti tradiciniam buhalterijos vykdymui ir konkrečių standartinių užduočių sprendimui, t.y. apskaita vykdoma, pagrinde besinaudojant klasikinėmis strategijomis (be suteiktų duomenų analizės), kurios pagrįstos tik ta informacija, kurią suteikė klientas ( nenumatytų ir papildomų užduočių sprendimo paslaugas klientas gali užsisakyti už papildomą mokestį kiekvienai paslaugai). Tai yra taip vadinamoji mechaninė apskaita, kurios pakanka kompanijoms su pasyvia veikla, pradedančiosioms (jaunoms) kompanijoms, patyrusioms kompanijoms, kurioms tereikia administruoti savo veiklą bei veikiančioms kompanijoms su sudėtinga struktūra ir jau veikiančia buhalterija ( "Administracinė" strategija).

Tiems klientams, kurių verslo rezultatai priklauso nuo dinamikos išsaugojimo, rezultatyvumo ir veiksmų operatyvumo, kas įmanoma tik su našinga abipuse parama arba kitais žodžiais – konstruktyviu bendradarbiavimu, mes sukūrėme bazinius kompleksinių paslaugų paketus "Premium" ir "VIP“. Toks santykių formatas aktualus (naudingas), pavyzdžiui, tiems , kurie nori optimizuoti savo jau esamą veiklą (išlaidos), siekiant atlaisvinti daugiau lėšų ir laiko naujiems pradmenims, arba tiems, kas turi praktinę ( fizinę ) veiklą, vykstančią kitame regione (šalyje), arbe tiems, kas tik pradeda savo verslą ir negali leisti sau didelių investicijų į administracinį personalą, kuris jam reikalingas, bet jam svarbu, kad jo investicijos į verslą atsidurtų palankioje jų augimui aplinkoje ( "Komandinė" strategija )

<span style="font-weight: bold;">Paketas "Mini" *&nbsp;</span>
Paketas "Mini" * 
nuo 40 eurų 
Kai kompanija nevykdo veiklos, bet ir neužšaldyta. Kompanijoje dirba vienas asmuo.
<span style="font-weight: bold;">Paketas "Standartas" *</span>
Paketas "Standartas" *
nuo 150 eurų  
Veikiančios kompanijos buhalterinė apskaita**
<span style="font-weight: bold;">Paketas "Premium" *</span>
Paketas "Premium" *
nuo 450 eurų
Buhalterinė apskaita**

Kompleksinės paslaugos, vykdant buhalterinę apskaitą    Virtualusis ofisas**          Sekretoriaus paslaugos **      

<span style="font-weight: bold;">Paketas "VIP" *</span>
Paketas "VIP" *
nuo 900 eurų
Buhalterinė apskaita **

Kompleksinės paslaugos, vykdant buhalterinę apskaitą Virtualusis ofisas Sekretoriaus paslaugos  Verslo veiklos administravimas** 

 * Į bazinę paketo kainą jau įeina tam tikra paslaugų apimtis (pavyzdžiui, į bazinį "Standartas" paketą jau įeina 25 buhalterinės operacijos per mėnesį) .
**Paslaugų kaina gali būti pakeista, jeigu keičiasi kliento veiklos apimtis ir/arba dokumentų, remiantis sutartyje aprašytomis kainomis.

Paslaugų paketų pasiūlymai sudaryti remiantis populiariausiomis paslaugų kombinacijomis. Galimos įvairios paslaugų variacijos ir jų teikimas atskirai.

Mūsų pagrindinės paslaugos
Taigi, apsispręskite su tikslais, kuriuos pageidaujate pasiekti, t.y. tiksliai nuspręskite, kokias užduotis norite išspręsti šiame etape, pažymėkite sau, kokį paslaugų lygį ( Mini, Standartas, Premium arba VIP) jūsų atžvilgiu labiausiai tinkamas jūms ir susisiekite su mumis, kad gautumėte galutinį komercinį pasiūlymą.
Jeigu jums reikalingi papildomi duomenys, kad apsispręstumėte, parašykite mums savo veiklos aprašymą ir tikslus, kuriems ieškote sprendimų, ir mes susisieksime su jumis.
Jeigu turite klausimų, susijusių su mūsų paslaugomis (galimybėmis) arba jums reikalinga konsultacija - skambinkite mums. Nes gyvas bendravimas - yra efektyviausias būdas pasiekti tarpusavio supratingumą.
Optimaliausios paslaugų apimties nustatymui ir asmeninio kainos pasiūlymo gavimui susisiekite su mumis.
Feedback
Pagal veiklos sritį turime daug užsienio projektų. Tai pastoviai atimdavo daug laiko, nes kildavo daug nestandartinių klausimų mokesčių, teisės, migracijos (darbo vizos), pirkimo (prekių judėjimas) srityse. FSV komanda patikimai aprūpino visą mūsų ūkinę veiklą Lietuvoje palaikymu, kas leido mums ne tik ramiai susikoncentruoti ties mūsų projektais, bet ir išsaugoti nemažai lėšų...
FSV kolektyvas tiesiog atrišo man rankas, aprūpinęs mūsų įrangą palyda iš užsienio į ES šalis, kas bendrai su išmania buhalterine apskaita suteikė nemažą palengvėjimą mūsų verslui...
Mano versle daug "povandeninių akmenų" ir niuansų. Seniai ieškojau buhalterio, kuris atitiktų mano reikalavimams. Pasinaudoję FSV paslaugomis buvo malonu konstatuoti, kad kompanijos buhalteriai sekmingai susitvarko praktiškai su visomis užduotimis, jiems nustatytomis. Maloniausia buvo, kada FSV darbuotojai savanoriškai ir nereikalaujant atlygio suteikė pagalbą mano problemos sprendimui, apie kurią sužinojo. Malonu turėti su jumis reikalus...